logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Тренінг "Розвиток навичок soft skills"

Загальна інформація

За ініціативою старшого викладача кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права КНТЕУ 11 квітня 2019 року к.ю.н. Колотілової І. О. відбувся тренінг для студентів 4 курсу ФМТП спеціальності "Право". Тренінг провели адвокати Тамара Бугаєць та Ілона Колотілова.

Разом зі студентами було визначено, які навички належать до hard skills, а які до soft skills, проаналізовано важливість кожного блоку та стадії їх розвитку. Особливу увагу було зосереджено на навичці «Активного слухання». Адвокати навели та разом зі студентами розібрали декілька прикладів з практики та спробували застосувати набуті знання.

Один із коментарів адвокатів після тренінгу: «Дивно, а чому нас цьому не вчили в університетах? Це ж так потрібно в роботі правника!». Тому все частіше адвокатки та адвокати майбутнього проводять відкриті лекції для студентів, на яких діляться своїми знаннями та навичками. Мотитвовані студенти, конструктивні коментарі та запитання і, головне, - неймовірна зосередженість на процесі!

11.04.2019
42265
618
остання редакція 16.04.2019
Vega