Тренінг "Розвиток навичок soft skills"

За ініціативою старшого викладача кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права КНТЕУ 11 квітня 2019 року к.ю.н. Колотілової І. О. відбувся тренінг для студентів 4 курсу ФМТП спеціальності "Право". Тренінг провели адвокати Тамара Бугаєць та Ілона Колотілова.

Разом зі студентами було визначено, які навички належать до hard skills, а які до soft skills, проаналізовано важливість кожного блоку та стадії їх розвитку. Особливу увагу було зосереджено на навичці «Активного слухання». Адвокати навели та разом зі студентами розібрали декілька прикладів з практики та спробували застосувати набуті знання.

Один із коментарів адвокатів після тренінгу: «Дивно, а чому нас цьому не вчили в університетах? Це ж так потрібно в роботі правника!». Тому все частіше адвокатки та адвокати майбутнього проводять відкриті лекції для студентів, на яких діляться своїми знаннями та навичками. Мотитвовані студенти, конструктивні коментарі та запитання і, головне, - неймовірна зосередженість на процесі!

остання редакція 16.04.2019
Vega