logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Представники "ELSA Ukraine" зустрілися зі студентами-юристами ФМТП КНТЕУ

Загальна інформація

Представники "ELSA Ukraine" 11 квітня 2019 року зустрілися зі студентами-юристами факультету міжнародної торгівлі та права Київського національного торговельно-економічного університету.

Важливо зазначити, що в грудні 2018 року університет та організація підписали Меморандум про співпрацю і саме в рамках цього документа відбулась зустріч-презентація програм стажувань для студентів. Після заходу студенти змогли поспілкуватись з представниками "ELSA" та обмінятись контактами. Організатори впевнені, такі зустрічі відкривають для молоді нові можливості, та сподіваються, що студенти КНТЕУ гідно представлять університет протягом стажування.

The European Law Students‘ Association - це міжнародна незалежна неполітична та неприбуткова організація, що об’єднує студентів-правників та молодих юристів, які зацікавлені в науковому та особистому вдосконаленні. Організація надає ідеальну базу для розвитку їхніх навичок, здобуття нових знань і спілкування зі студентами права та юристами з усієї Європи. Сьогодні вона є однією з найбільших незалежних студентських організацій і представлена у більш ніж на 300 правничих факультетах у 43 країнах Європи, членами якої є 50 000 студентів та молодих юристів.

11.04.2019
42265
568
остання редакція 15.04.2019
Vega