Лекція директора з економічного аналізу антитрестівського відділу Міністерства юстиції США професора Рассела Піттмана

З ініціативи та на запрошення кафедри економічної теорії та конкурентної політики КНТЕУ 12 квітня 2019 року директор з економічного аналізу антитрестівського відділу Міністерства юстиції США Рассел Піттман (Russell W. Pittman) провів лекцію «Конкурентне законодавство, торги та «Гра престолів» для студентів спеціальностей «Управління у сфері економічної конкуренції», «Економіка галузевих ринків» та «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

У своєму виступі пан Піттман вдало поєднував теоретичну складову із прикладами з практики власної роботи в Міністерстві юстиції США, пояснюючи тонкощі конкурентного законодавства та принципи пошуку домовленостей між гравцями ринку. Цікавинкою лекції було обговорення значення телесеріалу «Гра престолів» з огляду на його розповсюдженість на кабельному телебаченні та мережі Інтернет.

Як завжди, лекція виклика неабиякий інтерес та жваву дискусію серед студентства.

остання редакція 16.04.2019
Vega