КНТЕУ взяв участь в організації ІІ етапу Кубку світу зі скандинавської ходьби

На території національного парку "Межигір’я14 квітня 2019 року вперше в Україні провели змагання міжнародного рівня – ІІ етап Кубку світу зі скандинавської ходьби, який об'єднав спортсменів і любителів цих змагань з багатьох країн світу.

Київський національний торговельно-економічний університет не міг оминути такий визначний захід. Від КНТЕУ в організації заходу взяли участь 40 студентів-волонтерів разом з Олімпійською чемпіонкою з легкої атлетики, кандидатом наук з фізичного виховання і спорту, доцентом кафедри фізичної культури КНТЕУ Тетяною Самоленко. Тетяну Володимирівну запросили на змагання почесним гостем та  головним суддею змагань.

Етап Кубку світу зі скандинавської ходьби 2019 року – перші і єдині змагання міжнародного рівня на різні дистанції, які відбулися  окремо від легкоатлетичних змагань на дистанціях: 5, 10 та 21 км.

У Києві навмисне для цих змагань було проведено курси суддів міжнародної кваліфікації.

На заході відбувся майстер-клас від ONWF команди та зустріч із засновником скандинавської ходьби Марко Кантанева.

14.04.2019
остання редакція 15.04.2019