Перемога студента КНТЕУ на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Харчові технології»

У Харківському державному університеті харчування та торгівлі протягом 10-12 квітня 2019 року проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 181 "Харчові технології" здобувачів ступеня вищої освіти "магістр".

У складній конкурентній боротьбі серед 25 студентів провідних вузів України відповідного фахового спрямування магістр 1 курсу ФРГТБ КНТЕУ Серенко Антон Андрійович здобув перемогу й одержав диплом І ступеня.

Вітаємо з перемогою, бажаємо успіхів та творчого натхнення!

остання редакція 16.04.2019
Vega