logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Нова перемога Олексія Новікова: чемпіонство на "Arnold Classic-2019 Brazil"

Загальна інформація

У Бразилії відбулися найпрестижніші змагання серед найсильніших людей - "Arnold Classic-2019 Brazil", на яких найсильніша людина України, богатир КНТЕУ Олексій Новіков здобув вражаючу перемогу. Наймолодший учасник Олексій отримав квиток на участь у наступному етапі змагань - "Arnold Classic-2020 Columbus".

Олексій запевнив, що ця перемога – спільна робота професіоналів його команди. А попереду, звичайно, кінцеві змагання - "Arnold Classic Strongman Pro" в Америці.

Нашому богатирю довелося обійти представників із 9-ти країн, професіоналів, які куди довше в цьому спорті.

До речі, у вправі "підйом гантелей" Олексій побив попередній світовий рекорд та зараз є другим рекордсменом, поступившись більш досвідченому опоненту. Проте, хоча й протягом декількох хвилини, - це був світовий рекорд. Чого й бажаємо переможцю надалі.

Нагороджував нашого богатиря сам Арнольд Шварценеггер, який вручив почесну нагороду чемпіону й зауважив: «У тебе гарна техніка та підготовка. Очевидно, що працюєш і мізками».

Олексій Новіков нині в піднесеному настрої готується до наступних змагань і запевняє, що секрету немає, - наполеглива щоденна праця й мрія привели його до перемоги!

Також спортсмен поділився своєю любов'ю до КНТЕУ та підкреслив: "Я допомагатиму атлетам університету стати чемпіонами, адже для мене це неабияка радість і задоволення! КНТЕУ - найкращий і робить багато для популяризації й розвитку спорту серед молоді!".

Нехай це буде тільки початок його великої спортивної кар’єри!

16.04.2019
42265
2817
остання редакція 16.04.2019
42265