logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Засідання психологічного клубу «SAPGEN» Центру педагогічних та психологічних досліджень

Загальна інформація

У KNUTE HUB відбулося нове засідання психологічного клубу «SAPGEN» Центру педагогічних та психологічних досліджень. Тема зустрічі: «Самооцінка та що на неї впливає».

У сучасному світі стала помітна така тенденція, якщо, наприклад, багато знати – буде нам щастя у житті, а стан душі нікого не хвилює, бо це – «лірика». Сучасність вимагає від людини вміння добре сприймати, опрацьовувати та відтворювати інформацію (бажано б, цитувати!), обов’язково бути успішним та конкурентним. А хто вона – як людина? І що вона відчуває, де її переживання, тривоги, страхи, мрії, бажання? Цього ніби не існує, адже все – «витіснене».

У процесі засідання, кожен учасник зміг дослідити, що особисто вплинуло на формування його самооцінки, а що продовжує вливати на неї і до тепер. Відкрили у собі багато відчуттів: сум і радість, щире здивування, розчарування, нова надія та віра у власне майбутнє. Таким учасники запам’ятали це засідання. Жвава дискусія, теорія від практичного психолога центру – Наталі Якименко, та виконані вправи допомогли кожному дізнатися, як вчиняти, щоб ваша самооцінка «запрацювала на вашу користь».

До наступної зустрічі!

15.04.2019
42265
804
остання редакція 24.04.2019
Vega