logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Дві команди КНТЕУ проходять у другий тур Міжнародної командної студентської олімпіади з програмування

Загальна інформація

АСМ-ІСРС є найстарішою, наймасовішою і найпрестижнішою всесвітньою студентською олімпіадою, що викликає величезний інтерес серед студентів, які бачать своє майбутнє у сфері інформаційних технологій. Перемога на цих змаганнях є показником сильних інтелектуальних можливостей студента, що підвищує його рейтинг, як майбутнього  випускника в очах потенційних роботодавців.

13 квітня 2019 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування, яка є складовою частиною відбіркових змагань Міжнародної командної студентської олімпіади з програмування (ICPC – International Collegiate Programming Contest). Змагання проводяться під егідою Асоціації обчислювальної техніки (ACM – Association for Computing Machinery) за узгодженими з нею правилами.

Мови програмування, які підтримуються на I етапі: C/С++, С#, Java, Pascal, Python. Перевірка рішень здійснюється автоматично, через Інтернет, з використанням online-системи проведення олімпіад e-judge.

КНТЕУ на цих змаганнях представляло чотири команди студентів кафедри програмної інженерії та кібербезпеки:

  • KNUTE_Innocent_boys (Яремич Валентин – 1 група 5 курс, Чудік Михайло – 6 група 3 курс, Ющенко Олександр – 6 група 1 курс);
  • KNUTE_Indomitable (Гудименко Артем – 6 група 2 курс, Полюхович Аліна та Мальцева Богдана – 7 група 2 курс);
  • KNUTE_CommandA (Юрчак Павло та Коблай Максим – 3 курс 7 група, Ісаєв Іван – 1 курс 11 група) – тренер команд  ст. викл. кафедри програмної інженерії к.пед.н. Жирова Т.О.;
  • KNUTE_New_name (Капуста Нікіта – 6 група 1 курс, Колошко Олександр – 7 група 2 курс, Довгай Володимир – 7 група 1 курс) тренер команд ст. викл. кафедри програмної інженерії к.пед.н. Котенко Н.О.

За результатами змагань усі команди отримали сертифікати учасників, а команди KNUTE_Innocent_boys та KNUTE_Indomitable пройшли в другий тур Міжнародної командної студентської олімпіади з програмування, яка відбудеться 13-15 вересня 2019 р.

Спонсором олімпіади у 2019 році стала компанія "Ring", яка займається ІоТ-рішеннями для охорони житла, і вручила подарунки для переможців – сертифікати на покупку в інтернет-магазині Amazon на 100$, 75$ та 50$ відповідно за І, ІІ та ІІІ місця. Гарна мотивація для учасників олімпіади!

Поздоровляємо переможців та бажаємо їм успіхів у наступних етапах олімпіади.

13.04.2019
42265
886
остання редакція 24.04.2019
Vega