logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Микола Тищенко поділився секретами успіху

Загальна інформація

Відомий ресторатор, меценат, телеведучий, президент і власник групи компаній мережі ресторанів «Наша карта» - Микола Тищенко 12 квітня 2019 року зустрівся зі студентами КНТЕУ. Це стало можливим завдяки освітньому проекту “Global Mentory Institute”, започаткованого в Київському національному торговельно-економічному університеті з ініціативи міжнародного експерта та економіста Ігоря Гарбарука.

Кількість охочих потрапити на цю зустріч була настільки великою, що її довелося проводити в актовій залі Конгрес-центру університету.

Неймовірно цікава зустріч, неймовірно цікава розповідь Миколи Тищенка та відповіді спікера - запам’ятаються кожному надовго. Плануючи життя і побудову бізнесу, треба пам’ятати: людські відносини, повага, довгострокова перспектива відіграють найголовнішу роль, а фінансове благополуччя вже на другому місці.

З абсолютною впевненістю можна сказати, що молоді необхідні такі зустрічі! Адже паралельно зі здобуттям теоретичних знань вкрай важливо переймати досвід бізнесменів-практиків, які вже відбулись у цьому житті як особистості і готові ділитися знаннями з молодшим поколінням!

12.04.2019
42265
1172
остання редакція 24.04.2019
Vega