Студенти КНТЕУ здобули перемогу на студентсько-курсантському форумі «STUDIO ВЕСНА-2019»

Команда студентів-правників за сприянням кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права КНТЕУ (тренери – викладачі кафедри О. В. Корольков та А. В. Гуржій) взяла участь у масштабному форумі «STUDIO ВЕСНА-2019», який відбувався в Інституті кримінально-виконавчої служби за підтримкою Міністерства юстиції України та Пенітенціарної асоціації України.

Змагання відбувалось у два етапи і передбачало участь у науково-практичній конференції «Суспільство, право, психологія та педагогіка: поступ у майбутнє», проведення серії інтелектуальних конкурсів, розв’язання завдань з теорії держави та права, конкурс з безпеки життєдіяльності «Надання першої допомоги» та ін.

Вітаємо наших студентів правників з черговою перемогою!

остання редакція 18.04.2019
Vega