logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Меморандум про партнерство з Північним офісом Державної аудиторської служби

Загальна інформація

З ініціативи кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права КНТЕУ 16 березня 2019 року відбулося підписання меморандуму про партнерство між Київським національним торговельно-економічним університетом та Північним офісом Державної аудиторської служби.

Предметом цих документів є налагодження довгострокових партнерських відносин та спільної діяльності щодо підготовки відповідних висококваліфікованих фахівців спеціальностей: "Облік та оподаткування", "Фінанси, банківська справа та страхування", "Право"; післядипломної освіти працівників структурних підрозділів Офісу на базі Університету; проведення наукових досліджень з питань розвитку системи управління державними фінансами, державного контролю та аудиту, контролю за дотриманням бюджетного законодавства та дотриманням законодавства про закупівлі; правового забезпечення державного фінансового контролю.

Меморандуми в урочистій обстановці підписали ректор КНТЕУ, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, професор Анатолій Антонович Мазаракі та начальник Північного офісу Державної аудиторської служби України, заслужений економіст України Карабанов Олександр Вікторович.

Анатолій Антонович високо оцінив перспективи співпраці в напрямку спільної розробки навчальних програм, організації та проходження студентської практики, проведення зустрічей, семінарів і відкритих занять за участю представників Державної аудиторської служби України. Зі свого боку партнери КНТЕУ відзначили високий рівень організації співробітництва та висловили впевненість у його вагомих результатах.

16.04.2019
42265
1241
остання редакція 18.04.2019
Vega