Срібло збірної КНТЕУ з чирлідингу на Всеукраїнському спортивному фестивалі «Всеукраїнські студентські ігри»

Збірна команда Київського національного торговельно-економічного університету з чирлідингу посіла ІІ місце на  Всеукраїнському спортивному фестивалі «Всеукраїнські студентські ігри», що відбувся в Національному університеті фізичного виховання та спорту України 16 квітня 2019 року.

У змаганнях брали участь університети Києва, Харкова та Вінниці, а саме: КНУБА, НПУ ім. Драгоманова, НУБІП, КНТЕУ НУФВСУ-1, ХНПУ, НУФВСУ-2, ВНМУ.

Серед університетів міста Києва в номінації «Cheer dance show» дівчата здобули І місце.

До складу збірної увійшли:

• Заславська Владислава (ФМТП 2-20) (капітан команди);
  • Павлик Карина (ФМТП 3-4);
  • Сержанова Вікторія (ФМТП 3-5);
  • Філоненко Марія-Вікторія ФМТП 2-4;
  • Волик Марина ФМТП 2-20;
  • Шеремет Анастасія ФМТП 1-14;
  • Белінська Валерія ФМТП 1-19;
  • Чепель Ольга ФТМ 1-4;
  • Лєдовська Анастасія ФТМ 1-14;
  • Волошина Марія ФРГТБ 2-17.

Дякуємо за наснагу тренерам старшим викладачам кафедри фізичної культури КНТЕУ Дембіцькій Олені Олександівні та Янченко Ірині Миколаївні.

Дівчата тренувались не покладаючи рук, а попереду їх чекають лише нові звершення та перемоги.

остання редакція 19.04.2019
Vega