Розправили крила разом із ФФБС: День народження факультету фінансів та банківської справи

У Київському національному торговельно-економічному університеті (КНТЕУ) 18 квітня 2019 року гучно святкували День народження факультету фінансів та банківської справи – 26 років!

Свято ФФБС розпочалося з привітального слова ректора нашого університету Анатолія Антоновича Мазаракі, який відзначив внесок факультету в спільній праці для нинішнього та майбутніх поколінь: «За вашої дієвої участі ми, у найближчому майбутньому, наблизимося до стандарту та світового тренду серед закладів вищої освіти - «Університет - 4.0». Для економічного зростання країни потрібно нове покоління кадрів, яке можна створити тільки в результаті співдружності. Факультет фінансів та банківської справи завжди слідкує за сучасними трендами, йде в ногу з часом. Переконаний, так і буде. Свято відбувається напередодні Великодня, тож бажаю великого людського щастя кожному. Зі святом!».

Декан ФФБС Канєва Тетяна Володимирівна привітала «найкращих у світі студентів», викладачів та щиро подякувала партнерам факультету й адміністрації університету за плідну співпрацю: «Бажаю всім нам обов’язково досягати поставлених цілей! Успіхів та процвітання факультету й університету!».

До привітань також долучилися партнери та друзі ФФБС:

• директор Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М. В. Птухи НАН України, академік НАН України, голова Наглядової ради КНТЕУ Лібанова Елла Марленівна;
  • голова Державної аудиторської служби України Гаврилова Лідія Володимирівна;
  • народний депутат України Войціцька Вікторія Михайлівна;
  • керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Ватульов Андрій Вікторович;
  • віце-президент АКБ «Індустріалбанк» Бик Олександр Геннадійович;
  • голова служби голови правління АКБ «Індустріалбанк» Гдичинський Віталій Богданович;
  • директор з ризик-менеджменту ТОВ «Компаньйон фінанс» Гарбар Євген Сергійович;
  • виконавчий директор Незалежної асоціації банків України Коробкова Олена Анатоліївна;
  • начальник відділу валютних операцій Департаменту відкритих ринків Національного банку України Лупін Олексій Борисович;
  • заступник начальника управління економічного аналізу та звітності АБ «Укргазбанк» Набок Руслан Миколайович;
  • головний економіст відділу операцій на фінансових ринках Департаменту відкритих ринків НБУ України Шаповал Олексій Андрійович.

Гості свята побажали студентам та викладачам творчої і натхненної праці, запевнили у подальшій плідній співпраці.

Привітання від студентів рідного факультету озвучив голова РСС ФФБС Антон Сьомаш, який подякував усім викладачам факультету.

Неймовірною виявилася концертна програма під гаслом «Розправ крила з ФФБС!». Студенти надихали та дивували, змушували затамувати подих, сміятися, гучно аплодувати, у такт танцювати та підспівувати, бо вражало все!

Факультет фінансів та банківської справи дякує кожному, хто розділив з нами це свято!

ФФБС з любов’ю

остання редакція 19.04.2019