Студентка КНТЕУ - призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

На базі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка 17 квітня 2019 року відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Міжнародні економічні відносини» у 2018/2019 н. р.

За результатами прилюдного захисту конкурсна робота студентки кафедри міжнародних економічних відносин КНТЕУ Євтушенко Тетяни Олександрівни (науковий керівник – доц. Шнирков О. О.) посіла ІІ місце.

Кафедра МЕВ пишається здобутками своєї вихованки та бажає їй подальших наукових перемог!

остання редакція 22.04.2019
Vega