logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Віктор Ющенко – гість КНТЕУ

Загальна інформація

Президент України (2005-2009 рр.), Прем'єр-міністр України (1999-2001 рр.), голова Національного банку України (1993-1999 рр.) Віктор Андрійович Ющенко завітав до Київського національного торговельно-економічного університету з метою презентації авторської програми «Економічне зростання України». Гостя зустрічав та супроводжував ректор Анатолій Антонович Мазаракі.

У рамках візиту третій Президент України відвідав 24-ту Міжнародну конференцію Асоціації викладачів англійської мови як іноземної, учасниками якої є численні викладачі з усієї країни та партнери з США та Великої Британії.

Ректор КНТЕУ представив йому здобутки університету, ознайомив з навчальними лабораторіями, аудиторіями, спортивною та матеріально-технічною базою. У SMART-бібліотеці – нещодавно відкритому навчальному просторі з новітніми можливостями Віктор Ющенко із захопленням поринув у світ віртуальної реальності за допомогою технології VR-окулярів. Він високо оцінив сучасний рівень університету, відзначив позитивну динаміку змін і постійний розвиток.

19.04.2019
42265
2719
остання редакція 22.04.2019
Vega