logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

ERASMUS+: візит викладачів Університету Центрального Ланкаширу до КНТЕУ

Загальна інформація

У Київському національному торговельно-економічному університеті (КНТЕУ) в рамках проекту ERASMUS+ за напрямом КА1 "Навчальна (академічна) мобільність" протягом 15–19 квітня 2019 року перебували професори Університету Центрального Ланкаширу (м. Престон, Великобританія) Сілке Енгельбард та Делія Анн Джексон.

Метою приїзду С. Енгельбард та Д. Джексон до КНТЕУ було проведення лекційних та практичних занять для студентів бакалаврських програм англійською мовою викладання з таких тем: "Стратегія шокуючої реклами", "Особливості дослідження рекламної лексики", "Еволюція маркетингових комунікацій у цифрову епоху". Крім того, було організовано фокус-групу зі студентами  для дослідження впливу інтернет-реклами на купівлю косметичних засобів.

Під час візиту відбулася зустріч з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Саєм В. М. та робоча нарада з директором Центру європейської освіти Дупляк Т. П. Також гості з Великобританії зустрілися з особами відповідальними за бакалаврські та магістерські програми англійською мовою викладання Кравцовим С. С. та Яцишиною К. В. Британські викладачі мали нагоду ознайомитися з діяльністю нашого університету, його науковими розробками та навчальним процесом.

Варто зазначити, що торік п’ятеро студентів КНТЕУ отримали дипломи освітнього ступеня "бакалавр" Університету Центрального Ланкаширу, а наступного навчального року планується від’їзд ще десяти студентів у рамках проекту ERASMUS+.

19.04.2019
42265
1528
остання редакція 22.04.2019
Vega