Команда "KNUTEnergy" – переможці І Всеукраїнського економічного турніру

Два дні запеклої боротьби тривали 18-19 квітня 2019 року на І Всеукраїнському економічному турнірі у м. Рівне на базі Національного університету водного господарства та природокористування.

Серед 30 команд із 13 регіонів та 27 закладів вищої освіти України Київський національний торговельно-економічний університет представляла команда «KNUTEnergy». До складу команди увійшли студенти 2 курсу кафедри міжнародних економічний відносин спец. «Менеджмент ЗЕД» Шуль Валерія, Куцай Юлія, Приходько Карина (тренер – доц. Головня Ю. І.) та 3 курсу кафедри економіки та фінансів підприємства спец. «Економіка підприємства», «Фінанси підприємства» Пащенко Ольга, Марчук Андрій та Бізбіз Тетяна (тренери – доц. Трубей О. М., Стояненко І. В., ст. викл. Рибак Р. І.).

У роботі журі активно брала участь професор кафедри фінансів Козарезенко Л. В.

За результатами змагань команда "KNUTEnergy" посіла ІІ місце, а троє учасників команди отримали грамоти в різних номінаціях:

• Шуль Валерія – «За оригінальність подання матеріалу наукової доповіді»;
  • Куцай Юлія – «За культуру виступу та полеміки в науковій дискусії»;
  • Марчук Андрій – «За продемонстровані глибокі знання з економічної теорії».

Члени журі відзначили високий рівень підготовки команди, командний дух та прагнення до перемоги.

Ми пишаємося нашими талановитими студентами і бажаємо їм подальших наукових здобутків!

остання редакція 22.04.2019
Vega