logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Викладач кафедри міжнародного публічного права взяла участь в Міжнародній конференції "Безпека в міжнародному і національному авіаційному і космічному праві"

Загальна інформація

Викладач кафедри міжнародного публічного права КНТЕУ, науковий співробітник Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, к.ю.н. Гурова Анна Михайлівна 10-11 квітня взяла участь у VII Міжнародній конференції з авіаційного, космічного права і технологій "Безпека в міжнародному і національному авіаційному і космічному праві" (м. Жешув, Республіка Польща). Захід відбувся з ініціативи кафедри міжнародного та європейського права факультету права та адміністрації Жешувського університету та Європейської асоціації студентів-юристів ELSA. Партнером заходу виступив Університет МакГілла в Монреалі.

Під час конференції обговорено такі теми: економічне та соціальне забезпечення; військова безпека; екологічна безпека; безпека в просторі.

Анна Михайлівна Гурова є фахівцем з космічного права, автором програми навчальної дисципліни «Космічне право» для студентів спеціальності 293 "Міжнародне право" КНТЕУ, метою якої є надання студентам сучасних знань та професійних компетенцій.

11.04.2019
433884
557
остання редакція 22.04.2019
433884