Студенти ФФБС призери Всеукраїнського онлайн-хакатону з фінансової грамотності для студентів ЗВО "Грошофаги та як їх приборкати?"

Такий онлайн-хакатон проводився вперше з метою освіти, підвищення інтересу молоді до теми фінансової грамотності та створення інноваційних рішень щодо ефективного управління особистими фінансами.

Організатор онлайн-хакатону – експертна організація «Центр «Розвиток КСВ». Партнерами онлайн-хакатону є компанії-партнери проекту «Фінансова грамотність»: Райффайзен Банк Аваль, Кредобанк, МетЛайф, EY, Amway і журнал Future. Захід відбувся за підтримки Національного Банку України.

Учасниками онлайн-хакатону стали 10 команд, які були відібрані із 30 зареєстрованих команд із різних ЗВО України.

Протягом онлайн-хакатону кожна студентська команда повинна була розробити креативний проект, який стане практичним рішенням для молоді в боротьбі з "грошофагами", та відобразити свій проект у презентації.

Команда студентів ФФБС 3-го курсу «StudCapital» у складі: Жилич Т.А., Котик Я.І., Михальчук Д.С., Омеленчук В.А., Побережна Т.О., Стець Л.Г. - виборола призове третє місце.

Приз для переможців – екскурсія до Національного Банку України та Музею грошей.

20.04.2019
остання редакція 22.04.2019