Лекція-дискусія Ігоря Гарбарука про сучасне і майбутнє ритейлу

Студенти КНТЕУ все далі більше звикають до форми навчання через спілкування із фахівцями-практиками безпосередньо під час аудиторних занять, ведучи пошук майбутньої роботи зі студентських лав та набуваючи завдяки цьому навичок ефективних ділових комунікацій.

Про сучасне і майбутнє сфери Retail 17 квітня ознайомив студентів 3-го курсу ФТМ економіст, міжнародний експерт, член економічного дискусійного клубу Ігор Гарбарук у рамках відритого заняття із дисципліни «Менеджмент», запланованого та організованого доцентом кафедри менеджменту Катериною Кандагурою.

Під час лекції-дискусії зі студентами спікер презентував інновації у сфері роздрібної торгівлі у світі, окреслив тенденції розвитку цієї галузі в Україні.

Щиро дякуємо Ігорю Горбаруку за цікавий стиль презентації інформації, що дало можливість отримати нові знання від практика вищого рівня у сфері роздрібної торгівлі!

Сподіваємося на наступні зустрічі та гармонійну співпрацю!

остання редакція 22.04.2019
Vega