Загальні збори Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених

29 травня 2019 року о 14:00 в аудиторії Д-221 відбудуться загальні збори Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених.

До порядку денного включені наступні питання:

1. Звіт голови Наукового товариства за 2018 - 2019 н. р.

Інформація голови Наукового товариства КНТЕУ
Баранюка Ю.

1. Затвердження оновленого складу Наукового товариства.

Інформація голови секретаріату
Ковальової А.

1. Удосконалення організаційної структури Наукового товариства.

Інформація заступника голови
Сакевича М.

1. Затвердження Плану роботи Наукового товариства на 2019 – 2020 н. р. з обговоренням перспективних напрямків його розвитку.

Інформація голови Наукового товариства КНТЕУ
Баранюка Ю.

1. Затвердження тематики, редакційної колегії та графіку прийому статей до 9-го (листопад 2019 р.) та 10-го (травень 2020 р.) номерів журналу Наукового товариства Vivat Academia.

Інформація голови інформаційного відділу
Лопуги В.

Запрошуються члени Наукового товариства та усі бажаючі!

остання редакція 23.04.2019