logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

В КНТЕУ відбувся відбірковий тур Київського дебатного турніру за Британським Парламентським форматом

Загальна інформація

Голова Polemics Union KNUTE та співзасновник громадської організації "Київський Дебатний Клуб" Воронцов Марк 17 квітня організував у КНТЕУ відбірковий тур Київського дебатного турніру за Британським Парламентським форматом. В цьому заході взяли участь три команди зі всього університету.

Суддями заходу були засновники ГО "Київський Дебатний Клуб" Ружицький Олександр та Чехман Кирило.

Відбір проходив у 2 етапи.

У першому етапі методом жеребкування взяли участь 2 команди, перша "Сила переконання" в склад якої входили Семка Ростислав та Клепініна Вероніка та в другій команді брали участь Дулієнко Дмитро та Рєзніков Ігор. Тема дебатів – "Ця палата вносить на обговорення законопроект щодо зменшення вікових вимог до кандидата в Президенти України (Уряд має визначити який саме вік)". За результатами першого етапу перемогла команда "Сила переконання".

В другому раунді взяли участь команда переможці першого та друга команда, яка витягнула жереб та потрапила в другий етап без гри, в складі якої були Кривша Марта та Мартиненко Андрій. Тема дебатування – "Встановлення камер відеоспостереження на виборчих дільницях", на підготовку до якої було 15 хвилин.

Переможцями стали Мартиненко Андрій та Кривша Марта, які будуть представляти КНТЕУ у фіналі Київського міського весняного студентського дебатного турніру 22 квітня 2019 року о 16:30 в IHub.

18.04.2019
433884
987
остання редакція 22.04.2019
433884