logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Вручення сертифікатів учасникам соціально-психологічних тренінгів

Загальна інформація

Напередодні святкування Всеукраїнського дня психолога, який відзначається в Україні 23 квітня, Центр педагогічних та психологічних досліджень 22 квітня в KNUTE HUB провів урочисте вручення сертифікатів учасникам соціально-психологічних тренінгів: «Таємниці успішних взаємовідносин» та «Школа лідера».

З вітальним словом до учасників звернулась директор Центру Пасічнюк Ольга Петрівна та вручила сертифікати про успішне завершення програм. Також до привітань долучилися автори та ведучі програм соціально-психологічного тренінгу практичний психолог ВОВРІЗ Кущенко Олена Миколаївна («Школа лідера») та практичний психолог центру Якименко Наталя Миколаївна («Таємниці успішних взаємовідносин»).

Вітав учасників також заступник декана ФЕМП з навчальної роботи Камінський Сергій Іванович, який відзначив активність та інтерес студентів до практичних знань з психології та побажав, щоб нові уміння й навички стали в пригоді для подальшого професійного розвитку і життя.

Вручення відбувалось у дружній атмосфері, з посмішками та супроводжувалось приємними спогадами. Головна мета учасниками досягнута – теоретичні знання, практичні навички та уміння, новий досвід, нові знайомства та відкриття тепер на все життя з ними. Наприкінці зустрічі від студентів лунали запитання про продовження! А це означає – новим зустрічам у Центрі педагогічних та психологічних досліджень бути!

Важливо, що з наступного місяця зустрітися з психологами Центру, відвідати психологічний клуб, факультатив чи тренінг можливо в корпусі Р, за адресою: вул. М. Раєвського, 36, ауд. 501(а). Слідкуйте за анонсами.

Бажаємо усім випускникам тренінгів натхнення! До зустрічі!

22.04.2019
433884
1510
остання редакція 22.04.2019
Vega