logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Виїзне заняття з дисципліни «Безпечність товарів» для студентів ФТМ

Загальна інформація

У рамках вивчення дисципліни «Безпечність товарів» 22 квітня студенти 2 курсу 17 групи факультету торгівлі та маркетингу  відвідали лабораторії Українського науково-методичного центру оцінки відповідності та випробувань харчових продуктів і виробів, що контактують з харчовими продуктами, іграшок, парфумерно-косметичної продукції та продукції побутової хімії державного підприємства «Укрметртестстандарт».


ДП «Укрметртестстандарт» – найпотужніший в Україні орган з оцінки відповідності, визнаний в країнах СНД, Європейському Союзі та світовою спільнотою, що має багаторічний досвід оцінки відповідності продукції, компетентність якого підтверджена Національним агентством з акредитації України.

Основним предметом діяльності ДП «Укрметртестстандарт» є:

  • надання підприємствам, установам, організаціям і громадянам консультаційних, інформаційних послуг у сфері стандартизації, метрології, оцінки відповідності, систем управління та захисту прав споживачів, здійснення наукової та іншої діяльності в цих сферах.

Студенти мали нагоду ознайомитися з усіма лабораторіями та новітніми приладами, дізнатися  від провідних експертів галузі деталі та специфіку їх роботи. Поглибили знання щодо методів дослідження продовольчих та непродовольчих товарів на відповідність державним вимогам.

Щиро дякуємо начальнику лабораторії УкрПРОДТЕСТ Семеновичу Володимиру Костянтиновичу за надзвичайно пізнавальну екскурсію та генеральному директору ДП «Укрметртестстандарт» Сабатовичу Дмитру Артемовичу за сприяння в її проведенні.

22.04.2019
433884
1214
остання редакція 23.04.2019
Vega