Студентка КНТЕУ призер ІI етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії

У Національному університеті біоресурсів і природокористування України (м. Київ) протягом 17-19 квітня відбувся ІI етап Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії.

У II етапі олімпіади з хімії взяли участь 98 студентів із 33 провідних вищих навчальних закладів України. Робота олімпіади відбувалась в чотирьох секціях:

1. "Загальна хімія";
  2. "Хімія екологічного спрямування”;
  3. "Хімія медичного спрямування”;
  4. "Хімія хіміко-технологічного спрямування”, охоплювала дистанційний, теоретичний та експериментальний тури.

Спочатку учасники олімпіади вирішували завдання дистанційного туру (задачі та тести), який відбувся 2-4 квітня. На II етапі олімпіади 17-18 квітня  відбувались теоретичний та експериментальний тури.

Київський національний торговельно-економічний університет на олімпіаді з хімії представляла студентка ФТМ 3 курсу 17 групи Язвінська Катерина.

До складу журі увійшли 18 викладачів із різних вищих навчальних закладів України. Від КНТЕУ членом журі була доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю, к.х.н. Гончарова Ірина Вікторівна.

Язвінська Катерина брала участь у ІI етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії третій рік. У результаті дуже напруженої боротьби і жорсткої конкуренції в секції "Хімія екологічного спрямування" вона виборола призове третє місце, отримала диплом III ступеня та подарунки.

КНТЕУ – серед трьох найсильніших вузів України з хімії.

остання редакція 24.04.2019