logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Студенти та викладачі КНТЕУ відвідали інноваційний термінал "Нової Пошти"

Загальна інформація

У рамках святкування Європейського дня логіста 23 квітня 2019 року студенти спеціалізацій «Логістична діяльність» та «Логістичний менеджмент» і викладачі кафедри торговельного підприємництва та логістики завітали до одного з найбільших логістичних операторів України - компанії "Нова пошта".

Гостинно зустріла та продемонструвала студентам сортувальний центр Кононенко Анна, керівник відділу іміджевих проектів.  Вона розповіла про історію розвитку, особливості роботи КІТ, про можливості обробки великої кількості відправлень за рахунок автоматизації, деталі пропускної спроможності, що дозволяє одночасно приймати до 300 вантажівок.

Студенти дізнались багато цікавих фактів про роботу центру. Автомобілі приходять і відправляються за розкладом, незалежно від того, чи досягається повне завантаження. Стежити за рухом транспорту можна на спеціальних табло з точністю до хвилини. За допомогою автоматизованої лінії відправлення заїжджають у високошвидкісний сканер, який обробляє 2 посилки в секунду. Також нас люб’язно запросили до музею "Нової пошти", де продемонстрували видозміну декларації, техніки, макет центру тощо.

Студенти були вражені масштабом розподільчого центру, про що свідчила кількість запитань. Відбулася жвава дискусія.

Студенти і викладачі кафедри торговельного підприємництва та логістики щиро дякують керівництву підприємства за нагоду та запрошення.

23.04.2019
433884
1358
остання редакція 24.04.2019
Vega