logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Студентка КНТЕУ призер ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік та оподаткування»

Загальна інформація

У Національній академії статистики, обліку та аудиту відбулася підсумкова науково-практична конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2018–2019 н.р. зі спеціальності 071 «Облік та оподаткування». Свої наукові здобутки 23 квітня 2019 року презентували студенти різних закладів вищої освіти.

У складі конкурсної комісії були вчені та викладачі ЗВО України, які визначили переможців.

Від кафедри обліку та оподаткування  КНТЕУ участь у конкурсі взяла студентка освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціалізації «Облік і оподаткування» Рябчук Катерина (науковий керівник к.е.н., Ромашко О.М.) з науковою роботою «Облік оренди: національний та міжнародний досвід». Презентація отриманих теоретичних та практичних результатів роботи показала високий рівень фахової компетентності студентки. За підсумками конкурсу Катерина була нагороджена дипломом ІІ ступеня.

Колектив кафедри обліку та оподаткування КНТЕУ щиро вітають Катерину та її наукового керівника Ромашко Ольгу Миколаївну з достойним результатом, бажаємо їм наснаги та нових наукових здобутків!

23.04.2019
433884
1320
остання редакція 25.04.2019
Vega