Студентська наукова конференція "Інформаційно-аналітичне забезпечення дослідження економічних процесів"

Кафедрами вищої та прикладної математики і статистики та економетрії Київського національного торговельно-економічного університету 23 квітня була проведена студентська наукова конференція "Інформаційно-аналітичне забезпечення дослідження економічних процесів", у якій взяли участь приблизно 60 студентів з усіх факультетів університету.

Напрямки роботи конференції:

Секція 1
Математичні моделі дослідження та прогнозування економічних процесів

Секція 2
Математичні методи у фінансових та інвестиційних розрахунках

Секція 3
Mathematical modeling and forecasting of economic and financial processes
(англомовна секція)

Секція 4
Статистичні та економетричні методи в дослідженні економічних процесів

Дякуємо всім учасникам та переможцям конференції!

1946
остання редакція 25.04.2019