logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Сучасні технології у навчанні: студенти ФРГТБ провели семінарські заняття в SMART-бібліотеці КНТЕУ

Загальна інформація

З ініціативи доцента кафедри туризму та рекреації В. Г. Жученко 16-24 квітня семінарські заняття з дисципліни «Туристично-рекреаційне країнознавство», «Рекреалогія» студентів 1, 4 курсу денної та заочної форм навчання спеціалізації «Туристичний менеджмент» та «Готельно-ресторанна справа» відбулися у SMART-бібліотеці КНТЕУ.

Студенти з цікавістю провели заняття, презентуючи власні напрацювання щодо туристично-рекреаційного потенціалу країн світу, використовуючи сучасне обладнання бібліотеки з його комфортабельними зонами для індивідуальної та спільної роботи, з можливістю доступу до різних джерел інформації та знайомлячись під час віртуальної екскурсії з відомими пам’ятками природи та культури країн світу. Студенти за допомогою спеціальних VR-окулярів поринули у віртуальну реальність, подорожуючи по країнах та курортах Європи, Азії, Африки, піднялись на засніжені курорти Альп та поринули в підводний світ Червоного моря.

Використання SMART-бібліотеки як простору для навчання та спілкування є однією із ключових конкурентних переваг університету. Студенти висловили щиру вдячність ректорату КНТЕУ за можливість користування та впровадження у навчальний процес сучасних технологій.

24.04.2019
433884
1435
остання редакція 25.04.2019
Vega