logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Перемога студентки КНТЕУ у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління у сфері економічної конкуренції»

Загальна інформація

У Полтавській державній аграрній академії 24 квітня відбулася науково-практична конференція - заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління у сфері економічної конкуренції», на який було подано 111 наукових робіт від 167 авторів.

Другий рік поспіль студентка 1 м курсу 8 групи ФЕМП Кононенко Євгенія Вікторівна блискуче захистила свою роботу, підтвердивши не тільки високий науковий рівень поданого проекту, а й вміння фахово і аргументовано відстоювати свою наукову позицію.

Галузевою комісією конкурсу одноголосно робота і виступ Кононенко Є. В. були визнані найкращими, за що вона була знову нагороджена дипломом І ступеня.

Викладачі кафедри економічної теорії та конкурентної політики КНТЕУ пишаються своєю вихованкою і щиро вітають Євгенію та її наукового керівника Уманціва Юрія Миколайовича з перемогою та бажають їм творчої наснаги й подальших наукових звершень!

24.04.2019
433884
1351
остання редакція 25.04.2019
Vega