logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

«Public Speaking Skills»: тренінг від компанії "lifecell" для викладачів КНТЕУ

Загальна інформація

Київським національним торговельно-економічним університетом за сприянням Центру розвитку кар’єри 24 квітня на засадах партнерства та спільності інтересів діджитал-оператором "lifecell", драйвером телеком-ринку України, лідером зі швидкості та якості мобільного інтернету, новатором у креативних підходах до розвитку інноваційної екосистеми телеком-індустрії, було організовано тренінг на тему «Public Speaking Skills» («Навики публічних виступів»), який відвідали викладачі кафедри журналістики та реклами, представники кафедри міжнародних економічних відносин та кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права.

Кваліфікованим тренер-спікером Віталієм Червоним протягом 8 годин було представлено теоретичні аспекти та практичні навички публічних виступів, вербальних та невербальних комунікацій, побудова розмови, способи переконання, емоційного вираження думок відповідно до змісту, поведінка перед камерою, відеозйомка кожного представника та розбір скілів, зворотній зв’язок та повний інтерактив. Все це підкріплено кейсами та емоціями.

Наприкінці тренінгу було нагороджено сертифікатами найактивніших учасників к.е.н. Файвішенко Діану, к.е.н. Кравець Катерину, к.ю.н. Тищенко Юлію, презентовано фірмову продукцію компанії "lifecell" та зроблено фото.

Чекаємо нових пропозицій від нашого партнера, нових тренінгів та насичених зустрічей! Приєднуйся і дій!

24.04.2019
433884
1196
остання редакція 26.04.2019
433884