В крамниці можна придбати різноманітну сувенірну продукцію з логотипом університету

У Київському національному торговельно-економічному університеті можна придбати наукову, навчально-методичну та різноманітну сувенірну продукцію з логотипом університету, а також замовити наукові та навчальні видання електронною поштою rio@knteu.kiev.ua або за телефонами:

• (044) 531-31-15,
  • (044) 531-74-73

НОВИНКИ

Рядки, написані серцем: поетична збірка / упоряд. А. Г. Латигіна, К. В. Богатирьова. - Київ: Київ. нац. торг. - екон. ун-т, 2019. - 192 с.

У поетичній збірці "Рядки, написані серцем" представлені переклади студентів Київського національного торговельно-економічного університету, які брали участь у літкратурних конкурсах - перекладах, присвячених творчості В. Шекспіра, Р. Бернса, Дж. Байрона, П. Шеллі, В. Гюго, В. Гете, А. Ріттер, Л. Коле, К. Коронадо, Е. Баррет Браунінг, філософська та любовна лірика яких вражає своєю глибиною, самобутністю і неповторністю.

У цих оригінальних студентських перекладах розкрито невичерпний творчий потенціал молоді, їх високої культури, моральних та духовних цінностей, адже прищеплення любові до літератури, музики, мистецтва та історії формує сучасну інтелектуальну українську еліту.

ЗМІСТ
Зам. 388/19.