Перемога на IV Міжнародному дитячому та молодіжному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Колектив студії сучасного танцю «Light» КНТЕУ 20 квітня 2019 року взяв участь у IV Міжнародному дитячому та молодіжному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси» в місті Ніжині, Чернігівської області, та вибороли призові місця у віковій категорії 16-20 років.

З композицією «Кармен» колектив «Light» посів ІІ місце, а з композицією «Маріонетки» - І переможне місце.

У фестивалі брали участь понад 120 колективів зі всієї України та з Білорусії.

Голова журі – доцент, заступник завідувача кафедри хореографії факультету мистецтв Київського національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Тарасов Ю. М. відмітив високий рівень хореографічної підготовки студентів КНТЕУ та нагородив окремим Дипломом від журі керівника студії сучасного танцю «Light» Кисельову А. С. за професійний рівень постановок «Кармен» та «Маріонетки».

Вітаємо й пишаємося!

1950