Візит Лотти Сільвандер – голови Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні до КНТЕУ

Київський національний торговельно-економічний університет 23 квітня відвідала делегація Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні у складі: голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Лотта Сільвандер, спеціаліст з питань захисту прав дитини представництва ЮНІСЕФ в Україні Наталія Ситнікова, спеціаліст департаменту соціальної політики Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Віталій Старіков.

Відбулася зустріч делегації з першим проректором університету Наталією Притульською. Під час діалогу сторони обмінялись думками щодо співробітництва, предметно обговорювались можливості для розширення меж співпраці та підтримки молодіжних  ініціатив.

Для гостей університету було організовано екскурсію, яку провели завідувач кафедри публічного управління та адміністрування КНТЕУ Наталя Новікова, доцент кафедри туризму та рекреації Сергій Кравцов, доцент кафедри іноземної філології та перекладу Наталія Новохатська.

Гості високо оцінили матеріально-технічну базу та організаційний рівень нашого університету.

остання редакція 07.05.2019