Перемога в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та управління в сфері торгівлі»

На базі Харківського державного університету харчування та торгівлі 23 квітня 2019 року відбулася підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та управління в сфері торгівлі».

В ІІ турі Конкурсу було представлено 80 робіт з 34 вишів України.

Призером Конкурсу (диплом І ступеню) стала студентка 1 курсу ОС «магістр» спеціалізації «Економіка та безпека бізнесу» Коваль Карина (науковий керівник – кандидат економічних  наук, доцент кафедри економіки і фінансів підприємства Стояненко Ірина Василівна).

Кафедра вітає Карину та її наукового керівникам з перемогою і бажає подальших наукових та творчих здобутків.

23.04.2019
остання редакція 26.04.2019