logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Імітація судового процесу в рамках проекту «Дебатна зустріч: історія проти...»

Загальна інформація

З ініціативи студентського наукового клубу філософів «Фенікс» у стінах КНТЕУ вперше була проведена імітація судового процесу в рамках проекту «Дебатна зустріч: історія проти...».

Зі вступним словом до слухачів звернувся науковий наставник організації доктор філософських наук, професор Андрій Юрійович Морозов, який налаштував команду на роботу та розповів про актуальні аспекти поглядів видатних вітчизняних вчених-філософів.

З передмови судове засідання розпочав голова клубу Лопуга Владислав. Він зазначив, що критерії добра та зла оцінюються моральними нормами, яким з часом властиво змінюватись. Саме тому ця зустріч і відбувалась в роздумах та полеміці, саме тому людство часто повертається до багатьох значущих персон і дискутує про їх місце і значення у світовій історії.

З нагоди 130-річного ювілею з моменту народження першим підсудним в історії подібних зустрічей став лідер Третього рейху, єдиний політик, який виконав всі передвиборчі обіцянки - Адольф Гітлер.

Суд присяжних, який складався зі студенів, що виявили бажання та мали змогу приєднатися, намагалися переконати 2 юридичних суб’єктів: захисника підсудного – Чернецького Богдана та його обвинувача – Верхотурова Арсенія.

Шляхом електронної демократії слухачі зробили свій вибір, який можна побачити у фотозвіті.

Також вони обрали і наступного підсудного. Найбільшу кількість голосів здобув Володимир Ленін, проте на засіданні клубу було вирішено приберегти цю персону на 22 квітня 2020 року – момент 150-річного ювілею з моменту народження, а підсудним обрати срібного призера голосування -  3-ього Президента незалежної України Віктора Андрійовича Ющенка.

24.04.2019
42265
1198
остання редакція 06.05.2019
Vega