Презентація онлайн журналу Наукового товариства КНТЕУ Vivat Academia

16 травня 2019 року о 13:00 у холі Конгрес-центру КНТЕУ відбудеться презентація 8-го випуску журналу Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Vivat Academia, підготовленого з нагоди відзначення Дня науки в України: «Економіка як диригент модернізації».

В журналі представлені дослідження молодих вчених Київського національного торговельно-економічного університету за тематичними напрямками:

• модернізаційні процеси в економічних системах;
  • модернізація фінансово-кредитної системи;
  • поведінкова економіка в умовах модернізації;
  • економічна модернізація в експоненті глобалізаційних викликів;
  • соціальний капітал та його роль в період економічної модернізації.

Матеріали досліджень стали результатом обговорення проблемних питань модернізації світової та вітчизняної економіки під час круглих столів, організованих Науковим товариством КНТЕУ у поточному навчальному році.

З електронною версією журналу можна буде ознайомитися на офіційному сайті Наукового товариства КНТЕУ в рубриці «Онлайн журнал», з 16 травня 2019 року.

10.05.2019
остання редакція 15.05.2019