Представники КНТЕУ взяли участь у зйомках телепрограми «Правила виживання»

Спеціалісти Київського національного торговельно-економічного університету вже традиційно беруть участь у популяризації належного вибору товарів і послуг на споживчому ринку через засоби масової інформації.

Так 9 травня 2019 року доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю КНТЕУ Антюшко Дмитро Петрович виступив у ролі експерта на зйомках телепрограми «Правила виживання» на телеканалі «Інтер». Представник університету розповів про особливості сировини та процесів виготовлення макаронних виробів різних груп і класів вітчизняного та закордонного виробництва, дав поради щодо належного вибору цього виду продукції на ринку. Переглянути програму можна буде вже незабаром.

остання редакція 14.05.2019
Vega