ERASMUS+: візит представників Європейського університету Республіки Македонія до КНТЕУ

У Київському національному торговельно-економічному університеті (КНТЕУ) в рамках проекту ERASMUS+ за напрямом КА1 "Навчальна (академічна) мобільність" протягом 06–10 травня 2019 року перебували представники Європейського університету Республіки Македонія (м. Скоп’є, Македонія) професор Зоран Гацовскі та Стефан Якімовскі.

Метою приїзду З. Гацовскі та С. Якімовскі до КНТЕУ було проведення лекційних занять для студентів бакалаврських програм англійською мовою викладання на теми "Конфіденційність інформації та даних", "Кібербезпека", а також обмін досвідом у сфері реалізації академічної мобільності студентів та викладачів. Гості з Македонії мали нагоду ознайомитися з діяльністю нашого університету, його науковими розробками та навчальним процесом.

Під час візиту відбулася робоча зустріч з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Саєм В. М. та з директором Центру європейської освіти Дупляк Т. П.

10.05.2019
остання редакція 14.05.2019