logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Візит Посла Грецької Республіки в Україні

Загальна інформація

З нагоди 10-ї річниці «Східного партнерства» з офіційним візитом 14 травня 2019 року КНТЕУ відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Грецької Республіки в Україні Георгіос Пукаміссас. Пан Георгіос прочитав лекцію для викладачів, аспірантів та студентів, зокрема бакалаврських та магістерських програм англійською мовою викладання, на тему «Стан і перспективи розвитку політики ЄС щодо Східного партнерства».

Після лекції відбулася жвава дискусія між послом та студентами. Останні ставили не тільки гострі запитання, але й дискутували з окремих питань євроінтеграції, перспективи вступу України в ЄС, проблем подолання корупції, оподаткування тощо.

Під час візиту посол зустрівся з ректором А. А. Мазаракі та проректором Саєм В. М. Пан Георгіос у розмові високо оцінив підготовленість студентів, їх мотивованість, а також сучасний рівень університету, відзначив його постійний розвиток (посол відвідував КНТЕУ 2 роки тому).

Сторони обмінялися думками щодо подальшого співробітництва, зокрема про подолання перепон на шляху організації практики студентів нашого університету в готельно-туристичних комплексах Греції.

14.05.2019
433884
2040
остання редакція 15.05.2019
42265