Студентський круглий стіл «Аналіз та аудит в інформаційному суспільстві»

З ініціативи кафедри фінансового аналізу та аудиту і кафедри комп'ютерних наук Київського національного торговельно-економічного університету 14 травня 2019 року відбувся студентський круглий стіл «Аналіз та аудит в інформаційному суспільстві».

Роботу круглого столу відкрила перший проректор з науково-педагогічної роботи КНТЕУ доктор технічних наук, професор Притульська Наталія Володимирівна, декан факультету обліку, аудиту та інформаційних систем к.т.н., доцент Харченко Олександр Анатолійович, завідувач кафедри фінансового аналізу та аудиту д.е.н., професор Назарова Каріна Олександрівна, завідувач кафедри комп’ютерних наук д.ф-м.н., професор Пурський Олег Іванович. Також студентів привітав партнер кафедри фінансового аналізу та аудиту, к.е.н., сертифікований аудитор, партнер аудиторської компанії «Grant Thornton Ukraine» - Олендій Остап Тарасович, який захопив аудиторію цікавою доповіддю про професію аудитора та вагомість знань у сфері комп’ютерних технологій.

Учасниками круглого столу було розглянуто основні тренди аналізу та аудиту в інформаційному суспільстві.

Модератором круглого столу була к.е.н., доц. кафедри фінансового аналізу та аудиту В. П. Міняйло.

Щиро дякуємо всім учасникам круглого столу за цікаві виступи та участь у дискусії!

До наступної зустрічі на наукових заходах КНТЕУ!

остання редакція 16.05.2019
Vega