logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Наукова дискусія «Safety Goods and Environment» з нагоди відзначення Дня науки в Україні

Загальна інформація

З ініціативи активістів НК «Start in Science» Наукового товариства студентів, аспірантів, молодих вчених Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) 15 травня 2019 року було проведено наукову дискусію «Safety Goods and Environment» з нагоди відзначення Дня науки в Україні.

З вітальним словом до студентів звернувся науковий консультант доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю КНТЕУ Пасальський Богдан Кирилович, зазначивши важливість науково-дослідної роботи студентів на сучасному етапі розвитку країни.

Питання для обговорення були запропоновані модератором заходу старшим викладачем кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Чикун Надією Юріївною: порівняння вимог щодо безпечності харчових продуктів і непродовольчих товарів, а також довкілля в Україні та країнах світу, які перебувають на різному рівні економічного розвитку.

З презентаціями виступили активісти клубу: Бармін Богдан, Каіка Єлизавета, Талько Ангеліна, Сєдов Сергій, Рекал Дмитро, Боровик Валерія, Дяченко Єлизавета.

Наукова дискусія відбулась на високому рівні, підготовлені доповіді були змістовними, цікавими та добре проілюстровані.

Під час підведення підсумків науковий консультант Пасальський Богдан Кирилович запросив усіх присутніх активно долучатися до участі в науково-дослідній роботі, бо це важливо для вдосконалення знань, умінь, навичок, особистісних якостей учасників та побажав успіхів і нових досягнень.

15.05.2019
42265
1490
остання редакція 16.05.2019
Vega