Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

Наукова дискусія «Safety Goods and Environment» з нагоди відзначення Дня науки в Україні

З ініціативи активістів НК «Start in Science» Наукового товариства студентів, аспірантів, молодих вчених Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) 15 травня 2019 року було проведено наукову дискусію «Safety Goods and Environment» з нагоди відзначення Дня науки в Україні.

З вітальним словом до студентів звернувся науковий консультант доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю КНТЕУ Пасальський Богдан Кирилович, зазначивши важливість науково-дослідної роботи студентів на сучасному етапі розвитку країни.

Питання для обговорення були запропоновані модератором заходу старшим викладачем кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Чикун Надією Юріївною: порівняння вимог щодо безпечності харчових продуктів і непродовольчих товарів, а також довкілля в Україні та країнах світу, які перебувають на різному рівні економічного розвитку.

З презентаціями виступили активісти клубу: Бармін Богдан, Каіка Єлизавета, Талько Ангеліна, Сєдов Сергій, Рекал Дмитро, Боровик Валерія, Дяченко Єлизавета.

Наукова дискусія відбулась на високому рівні, підготовлені доповіді були змістовними, цікавими та добре проілюстровані.

Під час підведення підсумків науковий консультант Пасальський Богдан Кирилович запросив усіх присутніх активно долучатися до участі в науково-дослідній роботі, бо це важливо для вдосконалення знань, умінь, навичок, особистісних якостей учасників та побажав успіхів і нових досягнень.

остання редакція 16.05.2019
Vega