ІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Наука XXI століття: виклики сьогодення»

На кафедрі сучасних європейських мов факультету міжнародної торгівлі та права Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) 16 травня 2019 року відбулася ІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Наука XXI століття: виклики сьогодення».

Мета конференції: обговорення та узагальнення наукових досліджень студентів з питань сучасних тенденцій розвитку науки ХХІ століття, а також удосконалення володіння студентами іноземними мовами.

Конференцію французькою мовою відкрив проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв'язків Сай В. М. У вступному слові Валерій Миколайович привітав учасників від імені ректора університету Мазаракі А. А. Проректор наголосив на важливості вивчення іноземних мов, підкреслив широкі міжнародні зв'язки університету.

Завідувач кафедри сучасних європейських мов Януш О. Б. привітав учасників і гостей конференції, зазначив порядок роботи і побажав плідної і цікавої роботи на пленарному і під час секційних засідань.

Для обговорення на конференцію подано 183 доповіді англійською, німецькою та французькою мовами, беруть участь понад 160 студентів з 8 навчальних закладів України, серед яких 6 університетів та інститутів, 2 коледжі, а саме: Київський національний торговельно-економічний університет, Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Університет державної фіскальної служби України (м. Ірпінь), Житомирський державний університет імені Івана Франка, Хмельницький національний університет, Вінницький навчально-науковий інститут економіки Тернопільського національного економічного університету, Житомирський торговельно-економічний коледж КНТЕУ, Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ.

Організована робота 7 дискусійних платформ для обговорення питань конференції:

1. Структурні зрушення в економіці України.
  2. Фінанси, банківська справа та страхування в Україні та світі.
  3. Товарознавство та комерційна діяльність.
  4. Юридичні науки як основа формування правової культури.
  5. Інформаційні технології в економіці.
  6. Актуальні питання педагогіки та психології.
  7. Мовна компетенція сучасного фахівця.

остання редакція 17.05.2019