logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Календар подій

Оголошеннявсі

Про туристичну освіту на Міжнародній студентській конференції в Польщі

Загальна інформація

Студентка ФРГТБ ІІІ курсу Лисяна Валерія, що навчається за спеціальністю «Туризм» взяла участь у роботі Міжнародної студентської науково-практичної конференції «Сучасні технології освіти: європейські виміри», що проходила 9-12 травня 2019 року в Польщі (м. Люблін).

Науковий актив студентства з різних країн гостинно прийняв сучасний європейський вищий навчальний заклад – Вища школа економіки та інновацій в Любліні. Модератором виступив професор Robert Petchik, декан факультету менеджменту Вищої школи економіки та інновацій в Любліні.

Молоді науковці обмінялись досвідом і результатами наукових досліджень з питань економіки туризму, інноваційних форм і методів набуття знань і практичних навичок, що формують професійні компетентності в майбутній сфері діяльності, зокрема в туризмі, обмінялися контактами для подальшого  наукового співробітництва.

За результатами конференції отримано сертифікат, буде опубліковано збірник тез.

Студенти КНТЕУ щиро вдячні керівництву Вищої школи економіки та інновацій в Любліні (Польща) за організацію наукового заходу для молоді на високому рівні.

12.05.2019
42265
1423
остання редакція 21.05.2019
Vega