Проект студентів КНТЕУ потрапив до фіналу конкурсу стартапів у рамках Всеукраїнського фестивалю інновацій

У Міністерстві освіти і науки України 16 травня 2019 року відбувся фінал конкурсу стартапів у рамках Всеукраїнського фестивалю інновацій, у якому взяли участь студенти Київського національного торговельно-економічного університету.

На участь у конкурсі було подано 240 заявок, з яких найбільше від університетів – 165. Свої проекти надсилали представники наукових установ національної академії наук, шкіл, коледжів, професійно-технічних училищ тощо.

Проект студентів КНТЕУ «Твій електронний медичний браслет» (ТЕМБ) змагався у номінації «Технологічні проекти» та за результатами експертного оцінювання пройшов до фіналу конкурсу й на високому рівні себе зарекомендував.

Склад команди: капітан Марчук Андрій (ФЕМП 3 курс 2 група), Місецький Денис (ФЕМП 3 курс 2 група), Тимошенко Катерина (ФМТП 4 курс 3 група), керівник - к.е.н., доцент кафедри економіки та фінансів підприємства Пурденко О. А.

Команда отримала сертифікат переможця від керівника проекту Міжнародний форум «Innovation market».

Бажаємо успіхів у фіналі!

2066
остання редакція 20.05.2019