Конференція студентів: обрано новий склад РСС КНТЕУ

У Київському національному торговельно-економічному університеті 17 травня 2019 року відбулася конференція студентів.

Першим пунктом порядку денного був звіт голови РСС КНТЕУ Ратинського Лева Сергійовича за 2018-2019 навчальний рік. За результатами даного звіту роботу ради делегати конференції визнали відмінною.

Рада студентського самоврядування КНТЕУ безмежно вдячна голові РСС КНТЕУ 2018-2019 рр. Ратинському Леву за його роботу, самовіддачу, щирість та любов до кожного. Результати виборів на посаду голови РСС КНТЕУ оголосив голова лічильної комісії Сьомаш Антон. Балотувався на посаду лише один кандидат – Петровська Дар'я Олександрівна, представник факультету економіки, менеджменту та психології, яка з абсолютною більшістю голосів у підсумку була обрана. Делегати конференції затвердили результати виборів.

Рішенням конференції було затверджено новий склад РСС КНТЕУ на 2019-2020 навчальний рік, обрано делегатів до вченої ради КНТЕУ та на конференцію трудового колективу КНТЕУ.

До нового складу РСС КНТЕУ увійшли: Петровська Дар’я, Сьомаш Антон, Войтович Яна, Сімоненко Інна, Сакевич Микита, Сідєльніков Данило, Гавриленко Герман, Рижак Аліса, Дадіані Тамара, Крутько Ксенія, Лавринович Олександра, Григор’єва Анастасія, Гордійчук Микола, Прилукова Анна, Колдуненко Вероніка, Гавриленко Яна, Кобиляцька Владлена, Павлик Карина, Лопуга Владислав, Самчук Владислав, Козік Анастасія, Нагорна Поліна, Куценко Максим, Віннікова Владислава, Петрик Дарина.

Після конференції ректор Анатолій Антонович Мазаракі нагородив усіх членів ради студентського самоврядування 2018-2019 н.р. грамотами та пам’ятними подарунками.

Вітаємо голову та новий склад РСС КНТЕУ з обранням на посади, бажаємо вам наснаги та плідної праці!

остання редакція 20.05.2019
Vega