logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Чергова перемога Олексія Новікова: золото на "Arnold Strongman Classic Africa"

Загальна інформація

Найсильніша людина України, богатир КНТЕУ Олексій Новіков здобув другу поспіль перемогу на шляху до омріяного звання найсильнішої людини світу, цього разу – на "Arnold Strongman Classic Africa-2019".

Представнику України довелося боротися з 14-ма професіоналами, старшими за віком та з довшим спортивним стажем. Основними конкурентами Олексія були такі знані спортсмени з Польші, Аменрики, Росії, як-от: Mateusz Kieliszkowski, Jerry Pritcet, Rauno Heinla, Mikhail Shivlyakov, Matejaz Belsak.

Арнольд Шварценеггер, захоплюючись виступом наймолодшого учасника, виклав відео його виступу на своїй офіційній сторінці в Instagram і прокоментував:  «Я не можу нічого вдіяти з собою, коли бачу, як такі стронгмени змагаються. І ці хлопці з цього світу!».

Арнольд нагородив Олексія, а також жартома вже назвав його найсильнішою людиною світу, а також поцікавився деталями харчування та тренувань. Адже результати його дійсно вражають.

Олексій Новіков нині в піднесеному настрої й запевняє, що був переконаний у найкращому результаті і, звичайно ж, був налаштований тільки на перемогу!

Такий результат є квитком на участь у наступному етапі, що відбуватимуться на всіх континентах світу!

Окрім того, нині Олексій офіційно входить до TOP-25 найсильніших людей світу, тому вже зараз готується до Word Strongest Man, що відбудуться через місяць у Флориді.

Вже 20 травня група підтримки з КНТЕУ зустіла Олексія вдома.

Попереду в Олексія фінальні змагання - "Arnold Classic Strongman Pro 2020" в Америці, тож бажаємо сили волі й перемоги!

19.05.2019
42265
1951
остання редакція 22.05.2019
42265