Cтудент ФОАІС КНТЕУ призер Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Управлінський облік»

У Харківському політехнічному інституті 15-17 травня 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Управлінський облік».

За результатами олімпіади дипломом ІІІ ступеня нагороджений студент 4-го курсу Київського національного торговельно-економічного університету спеціалізації «Облік і оподаткування» Криса Дмитро Юрійович (науковий керівник д.е.н., завідувач кафедри обліку та оподаткування Фоміна О. В. ).

Кафедра обліку та оподаткування щиро вітає Дмитра Юрійовича та зичить подальших наукових здобутків.

остання редакція 20.05.2019
Vega