Студенти ФРГТБ призери Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

На базі Одеської національної академії харчових технологій протягом 15-17 травня 2019 року відбувався ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа», у якій взяли участь 71 студент із 28 навчальних закладів України.

Київський національний торговельно-економічний університет (КНТЕУ) представляли студенти факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу Рамік Анна, Любімий Валерій (освітній ступінь «бакалавр»), Хардікава Анастасія та Ярова Євгенія (освітній ступінь «магістр»). За результатами участі студенти отримали сертифікати, а студентка 4 курсу Рамік Анна нагороджена дипломом  ІІІ ступеня.

У роботі конкурсної комісії взяла участь к.е.н., доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу Охріменко Алла Григорівна.

Вітаємо наших студентів із науковими здобутками та бажаємо подальших успіхів!

остання редакція 20.05.2019
Vega