logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Фінальний майстер-клас проекту "Business2Students by Watsons" весняного сезону

Загальна інформація

Фінальний майстер-клас проекту "Business2Students by Watsons" весняного сезону відбувся 14 травня 2019 року в коворкінгу KNUTE HUB. Спікером виступила Анна Савельєва – операційний директор "Watsons Ukraine". Тема - "Парадокси економіки: факти та відкриття, про які цікаво дізнатись".

Інтерактивна форма зустрічі не залишила байдужим жодного! У формі жвавого діалогу студенти вивчали економічні теорії, відгадували закони та визначали їх практичне застосування на прикладі відомих компаній.

Модератором виступила засновниця проекту Наталія Дмитренко.

До гостей звернулась перший проректор КНТЕУ Наталія Притульська, яка зазначила, що проект має неабияке значення для університету і вищої школи загалом, позитивні результати у вигляді працевлаштування та стажування студентів демонструють значущість кооперації університету та бізнесу в довготривалому аспекті.

Протягом зустрічі пані Анна з радістю відповідала на запитання студентів та ділилась власними інсайтами, а найдопитливіші традиційно отримали подарунки від компанії "Watsons Ukraine" – сертифікати на покупки в мережі магазинів.

Найкращі інвестиції – інвестиції в себе і свій розвиток. Особливу відзнаку у вигляді бізнес-літератури отримали студенти, які відповідали на запитання спікера та ставили власні, не боялись ділитись своїми історіями та шукати поради в гостей із бізнес-середовища.

Дякуємо Анні Савельєвій, Катерині Веремєєвій та Наталії Дмитренко за весняний сезон проекту в стінах КНТЕУ та з нетерпінням чекаємо на "Business2Students by Watsons": осінь-2019!

14.05.2019
42265
1372
остання редакція 22.05.2019
Vega